[zaack]
Dołączył/a: przed 2011 rokiem
2 obserwujących
0 obserwowanych
Której reprezentacji, do której powołany został zawodnik Barcy, kibicujesz?
Komunikat
Polecający
Ładowanie...
Historia komentarza
Ładowanie...
0
Wybożyczyć na sezon lub 2 jak najbardziej ale absolutnie nie sprzedawac!Coś czuje ze on będzie najlepszą 9 w historii Barcelony!
0
Witam serdecznie wszystkich cules.Mam takie zapytanie, czy ten ranking ma jakiekolwiek znaczenie?Rankingi FIFA czy UEFA mają znaczenie np podczas losowania drużyn narodowych lub klubowych w ważnych turniejach,a czy ten ma jakieś znaczenie,czy tylko zwyczajnie,bezsensownie dla statystyki?Bardzo prosze o odpowiedz najlepiej jakiegoś eksperta.Pozdrawiam.
0
sciah - moge zagwarantować ci że nawet po karygodnym sezonie w wykonaniu Barcy (czy to możliwe?) Guardiola nie ujrzy niczego białego z trybun. To nie jest zwykły trener i każdy cule powinien o tym wiedzieć. Aż strach pomyśleć co ten facet może jeszcze zdziałać na ławce trenerskiej!
0
teraz pytanie prosto z onet.pl
"Co pije Hugo Sotil?"
0
zgadzam sie ravpelc - Milito nie jest pełnoprawnym posiadaczem tego tytułu.
0
"Mówiłem już, że przybyłem do Barcelony, aby zdobywać tytuły" - bardziej pasowałaby wersja: "Mówiłem już, że przybyłem do Barcelony, bo lubie ten klub" :? No ale teraz na palcach jednej ręki mozna policzyć zawodników, którzy przechodzą do zespołów przede wszystkim z sympati :?
0
ludzie mecz o SH odbędzie sie między finalistami PH, czy tak trudno do cholery zapoznać sie z zasadami? Cały czas pod każdym newsem wałkujecie ten sam temat! Google nie parzą!
0
a sorki fakt, Iniesta na pewno nie zagra :>
0
cóż za optymizm co niektórych, zadziwiające. Jestem przekonany ze to będzie bardzo ciezki mecz, zapewne nie zagrają Messi, Eto'o, być może Iniesta też. Nie zdziwiłbym sie gdyby jednak Barcelona poległa w tym spotkaniu.
0
http://www.chelsealondyn.pl/newsy/henry-pewny-zwyciestwa-na-camp-nou-9084.html
widze że osobistości czysto niesportowe robią wiecej aby podgrzać atmosfere przed spotkaniem niż sami piłkarze i działacze.. żenada.
0
Barcelona na pewno będzie chciała stworzyć sobie sporą przewage w tym dwumeczu już w pierwszych 90 minutach, szczególnie że grają u siebie. Ale niestety Chelsea to nie Bayern, Hiddink to nie Klinsmann.. będzie cieżko, ale jesli zagrają z wiarą we własne siły i możliwości, wierze że im sie uda. Mniej błędów, lepsza skuteczność a jestem przekonany że awansują do finału.
0
pewnie za nick :D
0
za wiele wlanej nadziei jest w ten zespół, za wiele oczekiwań, aby nie mieć za złe drużynie ewentualnej posuchy w trofeach 3 sezon pod rząd. Jeden puchar jest bardzo blisko ale i tak wg mnie priorytetem jest tryumf w lidze.
0
o to że pepito nie zagra z Barcą nie należy sie martwić, oglądałem początek wczoirajszego meczu ale gdy zobaczyłem tradycyjny poziom prezentowany przez Real od razu przełączyłem na szlagier premiership. Gdy tylko obejrzałem całą tą sytuacje aż ciary mnie przeszły. Pomyśleć że ten zawodnik gra w klubie z aspiracjami w walce o najwyższe cele. Wiem ze nie każdy zawodnik Realu jest taki ale po tym zachowaniu wielu na pewno straci do tego zespołu szacunek. Pepe = zwierze, nic więcej nie mam do dodania.
0
o skoro tak sie sprężacie to ja poprosze jeszcze ocenki za ostatnie Gran Derbi :>
0
Golabka a moze by tak tłumaczenie? Nie kazdy zna kataloński, jest gdzies zamieszczone tłumaczenie?
0
krzychu-dobrze chłopie godos ino tą "wieże" buduj se gdzie indziej :>
Toni przypomina mi Inzaghiego, praktycznie niczym sie od niego nie różni czai sie na granicy spalonego i wyczekuje na błąd obroncy lub sędziego i bramka praktycznie pewna bo on w przeciwienstwie do Eto'o setki wykorzystuje bez najmniejszego problemu
0
i ma znakomite warunki fizyczne jak na bramkarza przystało, dużo lepsze od Valdesa, jestem na tak :>
0
wielkie mi rzeczy, ja też często zakładam czapki z herbami Barcy, Arsenalu, Romy i innych, to znaczy ze będe grał kiedyś w tych drużynach? Chciałbym :)
0
ale ten Carvajal musi miec wygode,spokój, nic nie robi, bo raczej nie napływają oferty ani dla Raula ani dla Valdesa, a kase bierze i to niemałą ;? Przedłużanie kontraktów i tyle, też tak chce :)) Jestem święcie przekonany że gdyby Valdes nie był wychowankiem, nie broniłby w tym klubie. Nie umieściłbym go nawet w '15' najlepszych bramkarzy na świecie.
0
jestem zdecydowanie na NIE! Odszedł bo chciał robić kariere, podobnie jak Santos, zauważył że z Arsenalem niczego ważnego nie zdobędzie wiec zachciało mu sie powrotu. Nie cierpie takich charakterów! I jeszcze co, może wygryzie Yaya lub Xaviego z podstawy? Nie ma takiej opcji ! Jako twardy zmiennik tak, inaczej na pewno NIE!
0
Looky - ale lepszy na pewno też nie :?
0
ludzie, jak czytam wasze wypociny to śmiech mnie ogarnia na całego. Jest poważny kryzys ekonomiczny, kto interesuje sie ekonomią wie co sie z tym wiąże i jakie są tego skutki, a tutaj czytam że większosć robi transfery dobiegające do 100mln euro! Dzieci to nie jest świat virtualny! Barcelonie nie potrzeba żadnych silnych transferów a jedynie drobne uzupełnienia w składzie. Priorytetem jest lewe skrzydło, jestem pewien że Pep nie zrobi tego błędu sprzed tego sezonu, pod uwage wchodza raczej tylko Silva i Ribery. Następnym znaczącym transferem, w przypadku odejscia Eto'o (co jest bardzo prawdopodobne), będzie jego następca i tu najciekawszym i najbardziej możliwym rozwiązaniem będzie Villa, Adebayor lub Drogba. I to wszystko! Nikogo wiecej klubowi nie trzeba do szczęscia. Teraz skład jest prawie kompletny, należy tylko załatać drobne luki. Z mojej strony chciałbym jeszcze solidnego, lecz niedrogiego zmiennika dla Messiego i Alvesa, bo oni też są ludzmi a nie robotami i tez sie męczą, szczególnie przy tak napiętym terminarzu. Jesli o to chodzi moimi marzeniami są kolejno Eboue i Richards, lub sam Eboue, bo jak wiadomo znakomicie sobie radzi na obydwu pozycjach. Te wszystkie transfery opiewałyby na sume szacunkowo ok. 50-60 mln co jeszcze jest do przyjecia [w założeniu że transakcja Eto'o - następca, wyrównałaby sie do zera].
0
Mnie najbardziej motywuje utwór Arki Noego - Sieje je. Szczególnie przed spotkaniem z moją teściową.
0
a'la Robben? ;>
0
wy tak sie podniecacie na kogo trafimy, ale najpierw musimy wyeliminiwqac Lyon, co nie bedzie łatwe. Żeby czasem nbie o0kazało sie ze Barca podzieli los Madrytu. Ich forma jeszcze nie jest pewna i nie wiadomo jaki dziś będą mieli dzien. Obawiam sie tego spotkania, jeden wolny Juninho i może być po ptokach, więc muszą byc bardzo uważni. To jest zawodnik który jednym zagraniem może przesądzić o losach kazdego meczu, co potwierdził już nie raz. Będzie 2:0 lub 3:1.
0
masq
i jest w znakomitym wieku, stabilną forme utrzymuje już od dobrych kilku sezonów, jeszcze gdy grał w Hiszpanii. Miewa lepsze i gorsze mecze ale ogółem forme prezewntuje bardzo równą. Powiedzcie mi kto o Eto'o słyszał gdy miał 20,21 lat? Niewiele osób, a Torres znany był jeszcze gdy grał w Madrycie po tym, że cały czas nękał obrone Barcy.
Mi osobiście podoba sie profil Drogby, lubie jego styl, i wreszcie ruszyłaby gra głową w Barcelonie, bo na razie z tym jest bardzo marnie.
0
skoro rozgrzała namietna dyskusja o kobietach mam sprawe...anik jesteś wolna? Szukam kobiety swego życia,ale znaleźc nie moge :( jesli tak zapodaj na maila swój nr gygy :) :*
0
czemu nie pokazali tego w 1 meczu u siebie,dlaczego w ogóle tego newsa nie było przed 1 meczem... to ja juz wiem dlaczego "koniczynki" prawdopodobnie przejda dalej ;]
0
koil - w internecie i w tv